Harmonogram styczeń 2020

przez w Bez kategorii Brak komentarzy

Harmonogram styczeń 2020

  2 stycznia – Kolorowy Potwór, warsztaty o emocjach; 9 stycznia – muzykoterapia; 10 stycznia – 4. urodziny Joasi; 13 stycznia – Bal Karnawałowy, audycję muzyczną poprowadzi Karol Dziedzic; 17 stycznia – wyjście do Muzeum Etnograficznego na warsztaty Zima; 24 stycznia – 3. urodziny Zosi. 27 stycznia – całym przedszkolem jedziemy do NCK na spektakl

Czytaj dalej…

Dzień Upominków, grudzień 2019

przez w Bez kategorii Brak komentarzy

Dzień Upominków, grudzień 2019

Jak co roku przed świętami nasze dzieci obdarowują swoich kolegów i koleżanki. Zasadą jest, że upominek powinien zrobiony być własnoręcznie. I tym razem prezenty były piękne, kreatywne, świadczące o znajomości upodobań kolegów i koleżanek. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Jasełka, grudzień 2019

przez w Bez kategorii Brak komentarzy

Jasełka, grudzień 2019

„Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa i Panienki Powitajmy Maleńkiego i Maryję Matkę Jego Powitajmy Maleńkiego i Maryję Matkę Jego Witaj, Jezu ukochany, od Patriarchów czekany Od Proroków ogłoszony, od narodów upragniony Od Proroków ogłoszony, od narodów upragniony”

Hanka, wyjście starszaków na musical

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Hanka, wyjście starszaków na musical została wyłączona

Hanka, wyjście starszaków na musical

17 grudnia najstarsze przedszkolaki wybrały się do Nowohuckiego Centrum Kultury na musical Hanka. Atrakcją nie  była tylko wspaniała gra młodych aktorów z Krakowskiej Akademii Musicalu, piękna muzyka czy ciekawe libretto, tutaj może odrobinę trudne dla przedszkolaków, ale przede wszystkim możliwość zobaczenia na scenie przedszkolnych koleżanek, Hani i Zosi. To już nasze drugie spotkanie z musicalem

Czytaj dalej…

Spotkanie z Mikołajem, grudzień 2019

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Spotkanie z Mikołajem, grudzień 2019 została wyłączona

Spotkanie z Mikołajem, grudzień 2019

„Ding dong ding dong spadł już śnieg Pierwsza gwiazdka z nami jest Jest ktoś taki ktoś kto chce Właśnie dziś odwiedzić mnie Miły starszy siwy Pan Z wielkim workiem przyjdzie sam I dostaniesz to co chcesz Dzisiaj jest magiczny dzień…”

Harmonogram w grudniu w Bajkowej Krainie

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Harmonogram w grudniu w Bajkowej Krainie została wyłączona

Harmonogram w grudniu w Bajkowej Krainie

4 grudnia – Dzień Górnika, Barbórka; 5 grudnia – Muzykoterapia; 6 grudnia – Dzień Osób Niepełnosprawnych; 9 grudnia – Kolorowy Potwór, warsztaty o emocjach, starszaki; 10 grudnia – Konsultacje dla rodziców starszaków, od godziny 15:30 – 18:00, prosimy chętnych o wpisywanie się na listę; 12 grudnia – Konsultacje dla rodziców dzieci w młodszej grupie, od

Czytaj dalej…

Centrum Zabaw Akuku

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Centrum Zabaw Akuku została wyłączona

Centrum Zabaw Akuku

Co robić z dziećmi kiedy pogoda na zewnątrz nieprzyjazna i smog nie pozwala na zabawę na zewnątrz?  Bajkowe przedszkolaki znalazły na to sposób i w brzydki listopadowy poranek wybrały się na dwugodzinne hulanki i swawole do Centrum Zabaw Akuku. Polecamy!

Dzień Pluszowego Misia w Bajkowej Krainie

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Dzień Pluszowego Misia w Bajkowej Krainie została wyłączona

Dzień Pluszowego Misia w Bajkowej Krainie

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu jak co roku obfitował w wiele ciekawych aktywności i atrakcji. Po zajęciach, którego głównym bohaterem był właśnie pluszowy miś,  przyszedł czas na seans filmowy. Starszaki z zapartym tchem śledziły losy Miśka w Nowym Jorku a młodsze dzieci spotkały się z Maszą i Niedźwiedziem.