Wrzesień – początek nowego…

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Wrzesień – początek nowego… została wyłączona

Wakacje, choć wydawać by się mogło, że bardzo długie, minęły w mgnieniu oka. Ale przedszkolakom nie jest wcale smutno z tego powodu. Początek września to zapowiedź nowego, wspólnego roku pełnego przygód, wycieczek, przyjaźni. Powolutku ustalamy zasady, poznajemy nowe dzieci i nauczycieli, rozpoczynamy pracę z nowymi podręcznikami, wracamy do zajęć dodatkowych i wspólnego świętowania uroczystości przedszkolnych i naszych urodzin. Pierwszą uroczystością w naszym przedszkolu jest Pasowanie na Przedszkolaka i takie odbyło się w naszym przedszkolu 20 września. Pasowanie zostało poprzedzone warsztatami plastycznymi, na których dzieci wykoanały drewniane Plastusie.

Komentowanie jest wyłączone.